آماتیس استودیو

هنرکده ساخت شیشه های تزیینی

 

هنرکده آماتیس استودیو

هنرکده آماتیس استودیو بنا دارد برای زیباسازی ساختمانها و فضاهای داخلی و خارجی آنها با استفاده از تکنیک استیندگلس Stianed Glass که همان شیشه های تکه تکه می باشد طرح های خود را در قالب سنتی، کلاسک و مدرن در فضاهای قابل اجرا نظیر درب ورودی، درب لابی، درب کابینت، سقف کاذب شیشه ای، گنبد شیشه ای، پنجره و ... ساخته و اجرا نمایید.
از این رو خدمات هنری آماتیس استدیو با دقت و ظرافت بالا انجام می شود در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
امروزه سعی بر آن می شود که از تمام فضاهای موجود در ساختمان برای زیباسازی استفاده بهینه شود. مخصوصا خانه ها که محل آرامش است و نیازمند روح بخشی و حس امنیت به ساکنین را دارد.
آشنایی با استیندگلس Stianed Glass
از کنار هم قرار دادن چندین شیشه و فلزی که شبیه H انگلیسی می باشد که شیشه درون آن قرار می گیرد استیندگلس گفته می شود شیشه ها به چند دسته تقسیم می شوند.
1. شیشه های Bevel یا الماس تراش
2. شیشه های Glow chip (اسید شور)
3. شیشه های rexcher (طرح دار) شیشه های texcher در بیش از 150 مدل ساخته می شود.
در گذشته استفاده از این شیشه ها به دربهای ورودی و پنجره محدود بوده اما امروزه از این نوع شیشه ها در درب ورودی، درب لابی، درب کابینت، سقف کاذب شیشه ای، گنبد شیشه ای، پنجره، میزها، گارد، شومینه و ... استفاده می شود. آماتیس استدیو با اندیشه زیبا سازی منازل هموطنان با قیمت مناسب در این مسیر گام برداشته و حمایت از تولید کننده امکان توسعه زود رس را دارد لذا برای داشتن منازل زیبا از بخش تماس با ما ارتباطی با ما داشته باشید.

هنرکده آماتیس استدیو

هنرکده
هنرکده آماتیس استدیوآماتیس استدیوسقف کاذبسقف کاذب شیشه ایسقف کاذب گنبدیتزئینات شیشه ایJim Hendricks هنرکده آماتیس استودیو هنرکده آماتیس استودیو گنبد شیشه ای گالری نمونه کار شیشه تزئینی درب ورودی شیشه ای درب لابی شیشه ای,شیشه تزئینی کار درب شیشه ای ساخت شیشه های تزیینیamatisstudio